Вимкнути

Вся найкорисніша інформація ринку ГБО

Переваги ГБО в службах таксі та доставки
Переваги ГБО в службах таксі та доставки

Прибутковість використання газобалонного обладнання в службах таксі та доставки доведена на практиці. Його встановлення дозволяє значно зменшити витрати на паливо, підвищити рентабельність бізнесу та допомогти збільшити прибутки компанії. Тож, як саме використання газу в авто може збільшити вашу прибутковість та чому встановлення цього обладнання є вигідним для бізнесу.

  • 15 / Апрель 2023
Читати докладніше
Вплив ГБО на спортивне авто та можливості у перегонах
Вплив ГБО на спортивне авто та можливості у перегонах

Спортивні автомобілі завжди привертали увагу автолюбителів своїми високими технічними характеристиками та вражаючою швидкістю. Але чи можна поєднати спортивний стиль їзди з використанням газу? У цій статті ми розглянемо вплив комплекту ГБО на характеристики спорткара та можливості його використання на спортивних змаганнях.

Як підібрати комплект ГБО нечутливий до якості газу
Як підібрати комплект ГБО нечутливий до якості газу

ГБО є досить популярним серед власників автомобілів, які хочуть економити на паливі та зменшити викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище. Однак, не кожен водій знає, як підібрати комплект ГБО, який був би нечутливий до якості газу, що заправляється на заправках. В цій статті ми розглянемо основні моменти, які потрібно врахувати при виборі комплекту ГБО.

Форсунки Alex Barracuda
Форсунки Alex Barracuda

Компанія Alex - виробничо-торгова організація, яка працює в Польщі і виробляє газобалонне обладнання для встановлення на транспортні засоби. Ця фірма працює на ринку ГБО вже понад 20 років і за цей період зарекомендувала себе як виробник, що випускає якісне і надійне ГБО.

5 Причин Встановити ГБО
5 Причин Встановити ГБО

Газобалонне обладнання (ГБО) відоме не тільки своєю економічністю, але й більш екологічними показниками порівняно з бензиновими двигунами. Якщо ви ще не встановили ГБО на свій автомобіль, ось 5 причин, чому вам потрібно зробити це зараз.

  • 25 / Февраль 2023
Читати докладніше
Часті несправності ГБО
Часті несправності ГБО

Залежно від того, на які двигуни встановлюється система ГБО, а також з метою систематизації цього обладнання, розроблено спеціальну систему класифікації за поколіннями. На сьогодні є шість поколінь. Вони розрізняються способами подачі палива, а також управлінням, всі інші компоненти, як у першого, так і у шостого покоління між собою повністю однакові.

  • 22 / Февраль 2023
Читати докладніше
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.