Вимкнути

Що необхідно знати під час вибору фільтра для автомобілів із ГБО

Що необхідно знати під час вибору фільтра для автомобілів із ГБО

Для транспортних засобів, на яких виконано встановлення ГБО, важливою умовою правильної та ефективної роботи є очищення газу. Газове паливо містить сторонні домішки, які можуть призвести до небажаних наслідків і дорогих ремонтів. Правильне очищення забезпечує стабільне функціонування всього обладнання. Вирішити цю проблему можна, встановивши якісні фільтри.

Ступені очищення газового палива

Газове паливо надходить у заправний бак у рідкому стані. Перехід у газоподібний стан відбувається під час потрапляння у випарник. Тому для максимально ефективного очищення, воно має проводитися в два етапи.

На першому етапі фільтрація виконується під час викачування його з балона. Очищення виконується за допомогою сітчастого фільтра, який здатний очистити газ від твердих великих включень. Після попереднього очищення паливо направляється в редуктор. Другий етап очищення полягає у фільтрації газу, що перебуває в газоподібному стані. Фільтри цієї категорії виготовлені з металу або термостійких полімерних матеріалів.

Як правильно вибрати фільтри для ГБО

При виборі фільтрів для автомобілів з ГБО, необхідно звертати свою увагу на ті очищувачі, технічні характеристики яких мають сумісність з певним поколінням газового обладнання. Використання звичайних компонентів не здатне забезпечити необхідний рівень очищення, що призведе до збою в роботі або поломки окремих вузлів від системи.

Газові фільтри необхідної якості виробляються в сталевому або полімерному корпусі. Кращими вважаються фільтри, які мають такі параметри:

  • відсутність клейових речовин на деталях;
  • виробляються з полімерів, здатних витримувати високі температури;
  • мають структуру стільники;
  • оснащені замками, що мають підвищену міцність.

Також у фільтрувальних елементах для ГБО, в обов'язковому порядку має бути присутній магнітний уловлювач, основним завданням якого є уловлювання навіть найдрібніших металевих частинок, що утворюються під час тертя деталей.

Ресурс витратних матеріалів цієї групи багато в чому залежить від якості газу, який використовується для заправки, герметичність газової системи, умов експлуатації транспортного засобу.

Практикою доведено, що заміна фільтрів повинна виконуватися через 10 ... 15 тис. км пробігу. Більш якісними і витривалими визнані фільтри з поліестеру. Мало піддаються деформації, добре протистоять старінню. Фільтри, зроблені зі скловолокна, міняти доведеться значно частіше. Найбільш якісними і довговічними є вироби з булпереном.

Використання якісних фільтрувальних елементів дає змогу значною мірою подовжити міжремонтний період і вберегти деталі та вузли ГБО від виходу з ладу.

Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Установка ГБО

+38 (096) 165-72-72

Сервіс ГБО

+38 (063) 292-26-26

Встановлення ГБО
Популярне ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.