Вимкнути

Газобалонне обладнання 7 покоління - що це

Газобалонне обладнання 7 покоління - що це

ГБО 7-го покоління є ще досить рідкісним і зустрічається нечасто. Виробники обладнання представляють такі вигоди цього ГБО:

  • ГБО універсального призначення, підходить на більшість сучасних автомобілів, при цьому вирізняється досить простим монтажем.
  • Під час встановлення не знадобиться модернізація насоса високого тиску, що подає бензин.
  • Просте компонування газової системи - монтаж ГБО проводиться аналогічно Q-поколінню компанії STAG.
  • Підвищена стійкість до появи помилок, оскільки немає потреби емуляції форсунок для бензину.
  • Забезпечує підтримку моторів із двома типами форсунок (direct+ multi).
  • Зовнішні насоси забезпечують простий і доступний сервіс обладнання.
  • У ГБО 7 покоління використовуються стандартні вузли обладнання: редуктор, електромагнітні клапани, форсунки, газовий балон, трубки, дроти, кріпильні деталі.

Газобалонна система 7 покоління, здійснює подачу газового палива в циліндри в двох фазах - як в рідкій, так і пароподібній. Таке рішення на сьогоднішній день є найбільш інноваційним, яке повністю відрізняється від усіх вже наявних газових систем для встановлення на транспортні засоби.

Обладнання 7 покоління максимально вдало підходить для моторів, де передбачено безпосереднє впорскування бензину, але воно може дуже швидко адаптуватися для двигунів інших типів, які виробляє автомобільна промисловість.

Останніми роками все частіше зустрічаються автомобільні двигуни, які мають одночасно розподілене і безпосереднє впорскування палива. ГБО 7 покоління STAG 500 DIS - це єдине ГБО у світі, яке може успішно функціонувати в таких системах.

Переваги ГБО 7 покоління

Система оснащена абсолютно інноваційним алгоритмом роботи, що дозволяє двигуну функціонувати тільки на газовому паливі, без використання бензину. Газове паливо в циліндри подається одночасно в двох фазах (рідкій і газоподібній). Таке рішення дає змогу усунути недоліки, які має ГБО 6-го покоління, а також вдало підходить для моторів, що мають систему впорскування бензину двома форсунками.

Однією з головних переваг цієї системи вважається дуже простий монтаж і подальше калібрування. Алгоритм роботи майже повністю збігається з ГБО 4 покоління: немає потреби в модернізації насоса високого тиску, для виконання монтажу застосовуються стандартні деталі, трубки термопластикові, форсунки, редуктор, електромагнітні клапани, газовий балон.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.