Вимкнути

Трьох циліндрові форсунки Stag для ГБО 4 покоління

Газові форсунки Stag W-01 3 циліндри

Газові форсунки STAG W-01 3 циліндри з жиклерами D -1,5 мм, призначені для ГБО четвертого покоління. Представлені форсунки є продуктом відомої компанії - STAG. Вони виконані з високоякісних матеріалів і відрізняються своїми невеликими габаритами, що значно спрощує встановлення під капотом автомобіля.

Рейка форсунок AC STAG W-01 підходить для встановлення на багато двигунів внутрішнього згоряння з послідовним уприскуванням газу. Щоб встановити ГБО четвертого покоління, перейдіть у розділ контакти для зв'язку з нами. Конструкційна схема забезпечує максимально точне дозування випаровуваного газу, що направляється у впускний колектор, окремо для кожного циліндра.  

Рейки AC STAG W-01 мають високий рівень надійності, що підтверджується дорожніми випробуваннями на різних марках автотранспортних засобів і в різних дорожніх і кліматичних умовах.

Переваги газових форсунок STAG W-01

  • Висока стабільність роботи протягом усього періоду використання.
  • Більш тривалий термін використання при порівнянні з наявними аналогічними товарами.
  • Зменшення коефіцієнта внутрішнього тертя між деталями за рахунок застосування спеціальних ковзних покриттів.
  • Висока стійкість до засмічення.
  • Немає необхідності проводити обслуговування в процесі експлуатації (не потребують регулювання). Це підтверджено випробуваннями. Впевнений холодний запуск двигуна завдяки застосуванню ущільнювальних матеріалів високої якості, які мають інертність до низьких показників температури.

Форсункові рейки STAG W-01 обладнані котушками з опором в 2 Ом і не надають зайвого навантаження на інші системи автомобіля. Котушки оснащені спеціальними гніздами з класом захисту від попадання води - IP67. Головним елементом є міцний корпус, виготовлений з анодованого алюмінію. З'єднувальні елементи виробляються з латунних сплавів, а ущільнювальні деталі з еластичних гумових складів, які за своїми параметрами відповідають іншим компонентам.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.