Вимкнути

До чого призводить заправка неякісним газом

До чого призводить заправка неякісним газом

У зв'язку із останніми подіями, що відбуваються в Україні. У країні почали виникати перебої з постачанням автомобільного газу. І як наслідок, на заправках почало з'являтись багато підробленого палива, яке не відповідає нормам та вимогам. Багато хто знає, що «бодяжного» бензину на ринку є близько 20%, і цим фактом важко когось здивувати, то тепер ситуація з неякісним газом теж стає реальністю.

Таким газом тепер можна заправитися не тільки десь у віддаленому місці, але й на брендових заправках. Використання такого зрідженого газу, для заправки автомобілів з ГБО, може призвести до появи серйозних несправностей та ремонту ГБО.

Чим неякісний газ загрожує вашому автомобілю

Основною проблемою для власників авто, на яких встановлено комплект ГБО, є те, що виявити неякісний газ можна лише після того. Як ви заправитеся і почнете рух. Але найчастіше серйозні несправності з'являються не відразу, а після того, як автомобіль проїде на такому газі не одну тисячу кілометрів, а значить, ви не зможете ніяк довести, що вам продали «розбіжний» газ.

Експерти в галузі використання газобалонного обладнання вказують на ознаки, які говорять про те, що газ на авто має неналежну якість.

Газові форсунки та редуктор часто виявляються забиті смоляною масою, яка за своєю консистенцією схожа на рідке мастило. Такий осад закупорює канали редуктора ГБО, потрапляє в газові форсунки, що призводить до відмови або виходу з ладу даних вузлів. Також дуже часто причиною такого явища є те, що замість автомобільного газу на заправних станціях торгують комунально-побутовим газом, який у рідкій фазі не має жодних відмінностей від автомобільного. Головною особливістю є те, що при переході в газоподібну фазу в такому газі залишається осад, що випаровується, який поступово накопичується в редукторі, загусає і осаджується на стінках і каналах.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.