Установка ГБО: +38 (096) 165-72-72
Сервіс ГБО: +38 (096) 292-26-26
Найпопулярнішим і найраціональнішим способом скоротити витрати на заправку автомобіля є встановлення газобалонного обладнання. Крім економії також значною мірою зменшується несприятливий вплив від працюючого двигуна на навколишнє середовище. Але, як і будь-яке обладнання, газова система потребує періодичної профілактичної перевірки і технічного обслуговування.
Періодичність проведення діагностичних оглядів і технічного обслуговування газової системи на автомобілі багато в чому залежить вашого від стилю пересування. Майстри, що спеціалізуються на встановленні, обслуговуванні та ремонті ГБО, рекомендують виконувати першу перевірку новоустановленого обладнання після 1000-1500 км, а потім ці роботи проводяться через кожні 10 000 км пробігу. Але з огляду на той факт, що якість газу залишає бажати кращого, проводити огляд, бажано після 8 000 км. Це дасть змогу своєчасно виявляти і запобігати можливим несправностям, що є вкрай важливим для подальшого нормального функціонування газобалонної системи, а також на тривалість її експлуатації.
Існує низка причин, у разі виникнення яких необхідно провести позаплановий огляд ГБО.
Не варто ігнорувати проведення ТО ГБО, оскільки своєчасна перевірка не тільки допоможе запобігти можливій поломці, а й значною мірою здатна продовжити термін експлуатації транспортного засобу.
вулиця Радунська 3
Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.
Незважаючи на тяжке становище в країні, жителі України масово встановлюють газобалонне обладнання на особисті автомобілі. За період з початку цього року і до 19 травня було зареєстровано більше 67 000 автомобілів, на які було виконано монтаж ГБО. Загалом у нашій країні налічується понад 1,6 мільйона машин, що пересуваються на зрідженому газі. Такі дані надані Головним сервісним центром Міністерства Внутрішніх справ України.
04/06/2022Читать подробнееОбладнання автомобіля газобалонною установкою дозволяє значно знизити витрати на пальне. Особливо актуальним це зараз, коли в нашій країні, у зв'язку з війною, заправити автомобіль дизельним паливом або бензином, стало досить проблематично.
09/06/2022Читать подробнееУ зв'язку із останніми подіями, що відбуваються в Україні. У країні почали виникати перебої з постачанням автомобільного газу. І як наслідок, на заправках почало з'являтись багато підробленого палива, яке не відповідає нормам та вимогам. Багато хто знає, що «бодяжного» бензину на ринку є близько 20%, і цим фактом важко когось здивувати, то тепер ситуація з неякісним газом теж стає реальністю.
14/06/2022Читать подробнее