Вимкнути

Як знайти місце витоку газу в автомобілі

Як знайти місце витоку газу в автомобілі

Якщо в автомобілі є газобалонна система, це не означає, що запах газу повинен відчуватися постійно. Якщо ви відчули запах у салоні або перебуваючи поряд із газовим балоном, то це говорить про те, що налаштування ГБО не коректне або відбулося порушення герметичності та справності встановленого газового обладнання.

Які бувають типи витоку газу

На початку, з чим необхідно розібратися, так це з причиною появи запаху газу і необхідно почати з вихлопної труби. Якщо ви відчуваєте характерний запах газу замість звичного запаху згорілого палива, це вказує на те, що обладнання має некоректне налаштування – згоряння палива відбувається повністю, і воно надходить разом із відпрацьованими газами у вихлопну трубу. Виправити самим таку несправність навряд чи вам під силу. Тут знадобиться кваліфікована допомога мастів та наявність спеціального обладнання, що дозволяє виконати підключення до ЕБУ та перевіряти функціонування всіх програмних настероєк, а також роботу всіх додаткових пристроїв.

Якщо в салоні авто спостерігається запах газу, то це говорить про те, що в паливній системі з'явився витік і найімовірніше, потрібно виконати діагностику всієї системи. Пересуватися в автомобілі з такими несправностями заборонено, оскільки це може призвести до трагічних наслідків.

Як визначити місця витоку газу в машині з ГБО

Існує кілька методів визначення місць витоку газу самостійно. Найбільш вірним, надійним та безпечним є «дідівський» спосіб, який полягає в нанесенні мильного розчину на місця стикування трубок, різьбові з'єднання та інші місця сполучення. З'явилися бульбашки – це точно тут. Але отримана інформація про мету витоку навряд чи ви допоможе виправити витік з гарантією максимальної безпеки.

Але для максимально повного вирішення проблеми витоку, краще не випробовувати долю та звернутися до сервісного центру. У таких центрах застосовується спеціальне обладнання: детектори, які визначають витік газу, спеціальні газоаналізатори різних тирів та інші пристрої, а також проводиться комп'ютерне налаштування ГБО. Газобалонне обладнання за показниками своєї безпеки нічим не гірше бензинового, а іноді, навіть перевершує його, якщо експлуатація проводиться з усією серйозністю та відповідальністю.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.