Вимкнути

Як у нас відбувається установка ГБО 2 покоління

Як проходить установка ГБО 2

Розробка газобалонного обладнання 2 покоління велася в основному для оснащення автомобілів з карбюраторними двигунами. Після появи інжекторних автомобілів газова система була адаптована під нові вимоги. Модернізація полягала в тому, що газобалонне обладнання на інжекторний двигун отримало редуктор з електронною системою управління замість редуктора з вакуумним управлінням, який застосовувався для моторів з карбюратором. Також було додано електронну кнопку, за допомогою якої здійснювалося перемикання з бензину на газ.

В інжекторних двигунах, після установки ГБО, газове паливо під своїм тиском надходить магістралью живлення до редуктора з газового балона. У редукторі початковий тиск знижується до робочих параметрів і відбувається перетворення газу з рідкої в газоподібну фазу. Також, при цьому відбувається нагрівання газу.

Неймовірна ціна на установку ГБО 2 покоління в Києві від ГБО Сервіс

Наша компанія пропонує всім власникам автомобільного транспорту, які бажають встановити комплект ГБО на карбюратор свої послуги. У нашому сервісному центрі ми виконуємо весь комплекс робіт, пов'язаних із монтажем ГБО, починаючи від підбору обладнання та закінчуючи видачею пакету документів, які знадобляться автовласнику для проходження процедури реєстрації газової установки у відповідних органах.

Нашим клієнтам ми пропонуємо встановити ГБО Tomasetto, за доступною вартістю, з наданням гарантії на всі виконані роботи.

Завдяки тому, що в нашому центрі працюють висококласні, сертифіковані фахівці, а також є все необхідне обладнання та інструменти, процес монтажу відбувається у максимально короткий термін. Установка виконується за певним алгоритмом, що складається з чотирьох основних етапів:

  • монтуються всі вузли та деталі для подачі газу в двигун;
  • проводиться установка балона для газу;
  • виконується монтаж допоміжної та сполучної арматури: газопроводів та пристрої для заправки (ВЗП);
  • регулювання ГБО 2 покоління після монтажу.

Якщо ви хочете встановити ГБО 2 покоління на свій автомобіль, що виробляється під брендом Tomasetto, на карбюраторний двигун, звертайтесь до нашої компанії. Ми готові швидко та якісно виконати усі необхідні роботи.

Щоб отримати додаткову інформацію з цього питання, а також записатися для монтажу ГБО, телефонуйте до менеджерів нашого сервісного центру. Всі номери телефонів вказані на сторінках нашого сайту.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.