Вимкнути

Що потрібно знати під час вибору газового обладнання на автомобіль

Як вибрати газове обладнання на авто

Газобалонна система транспортного засобу є спеціальним обладнанням, яке монтується на автомобілі для експлуатації на газовому паливі. За допомогою такої системи проводиться подача палива у двигун. Нестабільний курс валют і збільшення ціни на бензин, а найчастіше і неможливість заправити свій автомобіль в умовах воєнного часу, змушують багатьох задуматися про його альтернативу, а саме перевести авто на газ.

Якщо ви остаточно вирішили поставити комплект ГБО на авто, то краще віддавати перевагу відомим, перевіреним брендам. Це стане гарантією того, що після монтажу таке обладнання працюватиме коректно та ефективно.

Як правильно підібрати комплект ГБО на авто

На нові автомобілі рекомендується встановлювати ГБО лише четвертого покоління. Існує ряд компаній, репутація яких відома у багатьох країнах за їх виробництво високоякісних газових систем та комплектуючих:

  • STAG;
  • ALEX;
  • LOVATO;
  • TOMASETTO;
  • ATIKER;
  • LANDI RENZO.

Для легкових автомобілів з карбюратором або моноуприскуванням, найкраще підійдуть комплекти ГБО другого покоління.

Власникам наступних засобів пересування, які працюють на дизелі, рекомендується підбирати комплект ГБО, який здатний замінити близько 50% палива.

Якщо ви власник автомобіля, на якому встановлений двигун з прямим упорскуванням, рекомендуємо звернути увагу на ГБО 5 покоління. Але в цьому випадку необхідно знати, що такі системи не сумісні з деякими моделями двигунів та електронікою автомобіля. Такий комплект ГБО 5 підбирається індивідуально для кожного автомобіля.

Щоб не стати жертвою шахраїв і не придбати підроблені або неякісні деталі, найкраще звертатися за послугами до фахівців високого рівня - GBO Service. Знання наших механіків щодо встановлення ГБО на автомобілі в Києві підтверджується їх сертифікатами та величезним досвідом, а завдяки сучасному обладнанню всі роботи виконуються швидко з високим рівнем якості. Після встановлення ми надаємо офіційну гарантію на всі виконані роботи та на встановлене обладнання.

З усіх питань, пов'язаних із монтажем ГБО, телефонуйте до наших менеджерів. Номери телефонів, а також адреса електронної пошти наведені на сторінках нашого сайту.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.