Вимкнути

Кілька причин встановити газ на свій автомобіль

Кілька причин встановити газ на авто

Оснащення транспортних засобів газобалонними системами є досить серйозним втручанням у наявну конструкцію машини. Багато автовласників, наслухавшись міфів, які засновані на безпідставних припущеннях і страшилках, відмовляються використовувати ГБО. Власникам машин, у яких ще є сумніви в доцільності оснащення свого авто газом, варто знати дві вагомі причини, здатні переважити чашу терезів на користь встановлення ГБО.

Значне підвищення економічності автомобіля

Газобалонне обладнання монтується на різні моделі та марки машин досить тривалий термін. В процесі експлуатації автомобілів з ГБО було зроблено багато досліджень і різних розрахунків, що підтверджують збільшення економічності такого переоснащення авто. Природно, для придбання і встановлення газобалонної системи необхідні певні фінансові витрати, але вони швидко окупаються. Цьому сприяють:

  • нижча вартість газового палива порівняно з бензином або дизелем;
  • зменшення витрат на проведення поточних ремонтів авто.

Важливим є і той факт, що автомобіль, на якому встановлено ГБО, здатний працювати на двох видах палива. Оскільки в автомобілі є відразу дві ємності для палива, то пробіг без заправки збільшується практично вдвічі. Зниження витрат на проведення поточних ремонтів обумовлено збереженням деталей, яке забезпечує використання пропан-бутану.

Збільшення терміну експлуатації автомобіля

Кожен автовласник зацікавлений у тому, щоб термін експлуатації машини був якомога більшим. Практика засвідчила, що застосування газу на автомобілі сприяє зниженню кількох негативних впливів, які прискорюють знос як окремих деталей, так і цілих вузлів. Цьому сприяє високе октанове число пропан-бутану.

При пересуванні автомобіля оснащеного ГБО:

  • двигун працює більш рівномірно і плавно;
  • зменшуються вібрації, здатні призвести до пошкоджень деталей поршневої групи;
  • зберігається захисний шар у циліндрах;
  • на свічках не відкладається нагар, тому вони служать довше;
  • мастильний матеріал не забруднюється продуктами горіння, його експлуатаційні характеристики зберігаються довше.

Є величезний вибір ГБО різних поколінь і виробників, який представлений перевіреними брендами, це дозволяє кожному власнику транспортного засобу знайти варіант, який задовольнить його за своїми технічними характеристиками з урахуванням фінансових можливостей.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.