Вимкнути

Обзор редуктора Tomasetto Antartic Super - RGAT3980

Обзор редуктора Tomasetto Antartic Super - RGAT3980

Редуктор Tomasetto Antartic пропан 120-250 л. с., який встановлюється на автомобілі при виконанні робіт із встановлення ГБО, відноситься до виробів останнього покоління ГБО 4. Завдяки тому, що редуктор може забезпечити потужний діапазон в межах 90 - 185 кВт (120 - 250 к. с.) гарантує даному виробу універсальне використання. Пристрій призначений для використання в установках, які працюють на пропан-бутановій суміші. Для підвищення ефективності в ньому встановлений елемент, що фільтрує, що є важливою умовою при використанні недостатньо очищеного газу. Додатковою зручністю вважається також і те, що заміна фільтра може виконуватись без демонтажу магістрального трубопроводу.

Виробник рекомендує робити заміну фільтра через кожні 8000 -10000 км. Обов'язковою вимогою при заміні фільтра для дотримання заходів безпеки вважається обов'язкове перекривання газу на мультиклапані. Крім цього, при цій операції, рекомендується випустити весь газ із трубок.

Редуктор Tomasetto Antartic для газоподібного палива призначений для ГБО 4 покоління на автомобілі з інжекторною системою упорскування палива. Він використовується лише для монтажу на пропанові газобалонні системи. Його допускається монтувати на автомобілі різних марок і моделей з потужністю моторів, які відповідають потужним показникам редуктора. Практика показала, що редуктор Томасетто коректно працює практично з будь-якими інжекторними форсунками.

Редуктор виготовлений у металевому корпусі, має високу якість, що гарантує тривалий термін експлуатації пристрою. Подача палива забезпечується за допомогою котушки 12 Вольт, потужністю 17 Вт, яка встановлена ​​на вході газу в редуктор. Вона відкриває чи закриває надходження палива. Управління впускним клапаном здійснюється за допомогою тумблера газ/бензин, який встановлюється безпосередньо в салоні машини. З боку редуктора є штуцер з латуні діаметром 12 мм, через який газ направляється через елемент тонкого очищення, що фільтрує, на газові форсунки.

Штуцери, через які проводиться обігрів редуктора, виготовлені з полімерних матеріалів з підвищеними характеристиками міцності. Вони розраховані під трубки з розміром 16 мм. Їхня фіксація виконується з використанням черв'ячних хомутів. Надходження газу в редуктор провадиться через мідну або термопластикову трубку діаметром 8 мм (М12х1).

Варто відзначити і той факт, що даний редуктор має високий рівень ремонтопридатності. Виробник пропонує великий асортимент запасних деталей різних типів, що дає змогу відновлювати працездатність пристрою без значних витрат.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.