Установка ГБО: +38 (096) 165-72-72
Сервіс ГБО: +38 (096) 292-26-26
Незважаючи на те, що експлуатація автомобілів із встановленим ГБО відрізняється високим рівнем безпеки, все ж таки іноді трапляються нещасні випадки при заправці авто на АГЗС. Іноді виникненню таких непередбачених ситуацій може бути недбалість водія, яку він допускає в процесі заправки. Найчастіше це може бути порушення встановлених норм та правил, які порушуються оператором заправної станції. На відміну від бензинових автозаправок, на АГНКС необхідно враховувати те, що технологія заправки зовсім інша, паливо має інший стан, а отже, і вимоги зовсім інші.
Дотримання цих нескладних правил дозволить убезпечити себе під час заправки автомобіля газом, а також виключити можливість займання палива при заправці.
Записатися на встановлення ГБО у Києві ви можете у нашій компанії «ГБО Сервіс». Після виконання всіх робіт з монтажу обладнання наші фахівці ознайомлять вас з правильною експлуатацією ГБО, в тому числі і правилами заправки.
Щоб встановити ГБО на ваш автомобіль, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Контактні номери телефонів є на сторінках нашого сайту.
вулиця Радунська 3
Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.
Незважаючи на тяжке становище в країні, жителі України масово встановлюють газобалонне обладнання на особисті автомобілі. За період з початку цього року і до 19 травня було зареєстровано більше 67 000 автомобілів, на які було виконано монтаж ГБО. Загалом у нашій країні налічується понад 1,6 мільйона машин, що пересуваються на зрідженому газі. Такі дані надані Головним сервісним центром Міністерства Внутрішніх справ України.
04/06/2022Читать подробнееОбладнання автомобіля газобалонною установкою дозволяє значно знизити витрати на пальне. Особливо актуальним це зараз, коли в нашій країні, у зв'язку з війною, заправити автомобіль дизельним паливом або бензином, стало досить проблематично.
09/06/2022Читать подробнееУ зв'язку із останніми подіями, що відбуваються в Україні. У країні почали виникати перебої з постачанням автомобільного газу. І як наслідок, на заправках почало з'являтись багато підробленого палива, яке не відповідає нормам та вимогам. Багато хто знає, що «бодяжного» бензину на ринку є близько 20%, і цим фактом важко когось здивувати, то тепер ситуація з неякісним газом теж стає реальністю.
14/06/2022Читать подробнее