Вимкнути

Правила безпеки при заправці автомобіля газом

Правила безпеки при заправці автомобіля газом

Незважаючи на те, що експлуатація автомобілів із встановленим ГБО відрізняється високим рівнем безпеки, все ж таки іноді трапляються нещасні випадки при заправці авто на АГЗС. Іноді виникненню таких непередбачених ситуацій може бути недбалість водія, яку він допускає в процесі заправки. Найчастіше це може бути порушення встановлених норм та правил, які порушуються оператором заправної станції. На відміну від бензинових автозаправок, на АГНКС необхідно враховувати те, що технологія заправки зовсім інша, паливо має інший стан, а отже, і вимоги зовсім інші.

Вимоги щодо заправлення автомобілів газом

  • Головною та найважливішою умовою при заправці автомобілів, на яких встановлена ​​газобалонна система, є категорична заборона на використання відкритого вогню при заправці. Не винятком є ​​і куріння під час закачування газоподібного палива в балон автомобіля. Недотримання цих вимог може спричинити не просто виникнення пожежі, але й масштабний вибух, який може призвести до людських жертв.
  • Заправка автомобіля газом повинна проводитися тільки при заглушеному моторі, навіть якщо ви дуже поспішайте і спізнюєтеся кудись. Це з тим, що з працюючому двигуні газове устаткування продовжує працювати. А це, у свою чергу, може призвести до того, що тиск усередині системи почне сильно зростати, що може призвести до виходу з ладу газового редуктора або клапанів або інших вузлів, що входять до комплекту обладнання.
  • ВЗП має бути у справному стані, щоб виключити витік палива під час проведення заправки. Це виключить протікання палива та зменшить ризик виникнення нештатних ситуацій.
  • Заправка газом автомобілів, на яких виконано монтаж ГБО, має починатися лише після дозволу оператора газозаправної станції.

Дотримання цих нескладних правил дозволить убезпечити себе під час заправки автомобіля газом, а також виключити можливість займання палива при заправці.

Записатися на встановлення ГБО у Києві ви можете у нашій компанії «ГБО Сервіс». Після виконання всіх робіт з монтажу обладнання наші фахівці ознайомлять вас з правильною експлуатацією ГБО, в тому числі і правилами заправки.

Щоб встановити ГБО на ваш автомобіль, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Контактні номери телефонів є на сторінках нашого сайту.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.