Вимкнути

Установка газобалонного обладнання на автомобілі у Києві

Установка ГБО на автомобілі у Києві

Установка ГБО на автомобілі різних марок є затребуваною послугою спеціалізованих сервісних центрах. Більшість автомобілів, які пропонуються на сучасному ринку, укомплектовані двигунами, які як головний вид палива споживають бензин. І лише небагато автомобілів виходять із заводського конвеєра із встановленими системами газобалонного обладнання.

У зв'язку з вартістю бензину, що постійно збільшується, а також його дефіциту в умовах військового часу, багато власників машин прагнуть знайти вихід із ситуації, що склалася, і поставити газ на авто. Цю процедуру краще виконувати у спеціалізованих центрах, які мають відповідні сертифікати та дозволи на проведення монтажу ГБО.

Наша компанія ГБО-Сервіс встановлює газ на авто в Києві та пропонує свої послуги всім зацікавленим компаніям та приватним особам.

Чому поставити газ на авто вигідно у нашій компанії

Встановлюємо ГБО на будь-які машини від Ланоса до Мерседеса. Незалежно від марки та моделі автомобіля робота виконується за високими стандартами: дуже акуратно, сумлінно та найголовніше, з високим рівнем надійності.

Точно дотримуємося послідовності робіт. Проводимо монтаж ГБО у відповідність до всіх правил. Перед тим як встановити обладнання проводимо діагностику всіх систем машини, після завершення робіт, обов'язково налаштовуємо та тестуємо газову систему.

Сервісне обслуговування системи ГБО у процесі експлуатації. Встановити газове обладнання – це лише половина справи. Щоб система функціонувала як годинник, потрібно періодично контролювати її стан. Після того, як ви поставили газ на авто в Києві в нашому центрі, ми надаємо послуги з сервісного обслуговування. Після пробігу 1-1,5 тис. км. після монтажу – ласкаво просимо на безкоштовне ТО. У подальшому достатньо проходити технічний огляд через 10-15 тис. км пробігу. Всі роботи з діагностики та налаштування виконуються на високоточному імпортному устаткуванні.

Гарантуємо якість установки. На встановлене обладнання видається офіційна гарантія – 36 місяців, що діє під час проведення регулярного ТО у нашому центрі.

Надання документів. Після всіх виконаних робіт із встановлення, ми надаємо повний комплект документів, які знадобляться власнику автомобіля для реєстрації газового обладнання у відповідних органах.

Якщо ви вирішили встановити ГБО, ми запрошуємо вас до нашого сервісного центру. Повну інформацію про послуги можна отримати за телефоном. Зателефонувавши до наших менеджерів.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.