Вимкнути

Установка та ремонт газобалонного обладнання в компанії ГБО-Сервіс

Установка та ремонт газобалонного обладнання в компанії ГБО-Сервіс

Обладнання автомобіля газобалонною установкою дозволяє значно знизити витрати на пальне. Особливо актуальним це зараз, коли в нашій країні, у зв'язку з війною, заправити автомобіль дизельним паливом або бензином, стало досить проблематично.

За роки своєї роботи фахівці "ГБО-Сервіс" зуміли досконально вивчити та розібратися у роботі газових автомобільних систем усіх провідних світових виробників ГБО.

До сфери професійних послуг нашої компанії входять такі роботи:

монтаж ГБО на автомобілі різних виробників; проведення діагностики та подальший ремонт газового обладнання: виконання налаштування та регулювання правильного функціонування газобалонної системи; професійний ремонт усіх вузлів ГБО; демонтаж газових систем

Для високоефективної роботи сервісний центр "ГБО-Сервіс" оснащений найсучаснішим та високотехнологічним обладнанням. Наші фахівці мають необхідні знання та досвід для проведення якісного монтажу ГБО на легкові та вантажні автомобілі.

Алгоритм планового проведення технічного обслуговування газобалонного обладнання

Виконання регулярного технічного обслуговування газової системи є важливою умовою надійної та тривалої експлуатації машини.

Регламент проведення обслуговування для газової системи:

проведення загальної діагностики системи; перевірка та налаштування функціонування газових форсунок; зміна фільтрів; перевірка загального стану патрубків та надійність їх кріплення; перевірка з'єднань на можливий витік газу.

Причини для позапланової діагностики

Позапланова діагностика ГБО може знадобитися у разі виникнення таких несправностей.

Двигун почав запускатися набагато гірше. Погіршилася динаміка автомобіля. У салоні авто відчувається характерний запах автомобільного газу. Помітно збільшилася витрата газу, зменшилася дистанція пробігу однією заправці; Двигун почав часто перегріватися.

Незважаючи на те, що сучасні системи ГБО відрізняються своєю надійністю та безпекою, іноді виникають ситуації, що потребують позапланового втручання. Найчастіше до появи несправностей призводить безграмотна експлуатація автомобіля. Регулярне обслуговування ГБО дозволить йому працювати довгий час.

Наша компанія проводить монтаж ГБО на автомобілі, а також виконує всі роботи з технічного обслуговування та ремонту газового обладнання.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.