Вимкнути

Українці масово встановлюють газобалонне обладнання на свої автомобілі

Українці масово встановлюють ГБО на авто

Незважаючи на тяжке становище у країні, жителі України продовжують масово встановлювати газобалонне обладнання на особисті автомобілі. За період з початку цього року і до 19 травня було зареєстровано більше 67 000 автомобілів, на які було виконано монтаж ГБО. Загалом у нашій країні налічується понад 1,6 мільйона машин, що пересуваються на зрідженому газі. Такі дані надані Головним сервісним центром Міністерства Внутрішніх справ України.

Така популярність газобалонного обладнання зумовлена ​​тим, що з початку військових дій у країні спостерігається проблема з бензином та дизельним паливом, яке відпускається на автозаправних станціях в обмеженій кількості та за захмарними цінами. Це також пов'язано з тим, що уряд для порятунку ситуації збільшив граничні ціни на бензин та дизельне паливо майже на 45%, а також відмовився від цінового регулювання на паливному ринку.

Наявність газобалонної установки на автомобілі дозволяє не лише заощадити фінансові кошти на заправці, а й експлуатувати свій автомобіль у звичайному режимі.

ГБО Сервіс - встановлення газобаллоного обладнання в Києві

Незважаючи на тяжке становище в країні, наша компанія продовжує свою роботу і пропонує всім зацікавленим організаціям та приватним особам виконати встановлення ГБО на автомобілі будь-яких марок та моделей.

Завдяки накопиченому багаторічному досвіду, наші фахівці в мінімально можливі терміни зроблять установку ГБО, його налаштування та калібрування. На газобалонне обладнання, а також на всі виконані роботи ми надаємо офіційну гарантію. Враховуючи існуючі норми, що вимагають реєструвати встановлене обладнання у відповідних органах, ми надаємо повний пакет документів, необхідних для подальшої реєстрації.

При необхідності ми робимо ремонт та обслуговування газобалонних систем будь-яких поколінь. Для проведення якісної діагностики та подальшого ремонту та налаштування у нас є все необхідне обладнання, інструменти та обладнання. Усі роботи виконуються досвідченими, сертифікованими майстрами,

Для отримання додаткових консультацій, пов'язаних із встановленням чи ремонтом ГБО, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Ми готові відповісти на всі питання, що у вас виникли.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.