Вимкнути

Встановлення ГБО на Dodge Nitro 3.7

Dodge Nitro 3.7

Установка ГБО на Dodge Nitro

Автомобіль Dodge Nitro - це великий просторий позашляховик з сучасним інтер'єром в салоні і 3.7 літровим двигуном під капотом.

Dodge Nitro з двигуном об'ємом на 3,7 літра, автомобіль, який використовує в міському циклі 17.5 літрів бензину, а в заміському 9 літрів, в змішаному ж режимі автомобіль використовує 12 літрів бензину.

Установка ГБО на Dodge Nitro - це спосіб знизити витрати на паливо практично вдвічі, незважаючи на обсяг двигуна в міському режимі автомобіль витрачає на 100 км. 17.5 літрів бензину. При тепернішніх цінах на бензин така витрата досить затратний, тому і було прийнято рішення встановити газ на Додж Нітро в нашій компанії ГБО Сервіс в Києві.

Комплектацію для переобладнання автомобіля на газ підібрали ГБО 4 покоління, чим зберегли всю потужність двигуна при цьому знизивши витрати на заправку автомобіля вдвічі.

Етапи установки газу на авто Dodge Nitro

На представлених фото Ви можете побачити детальний процес встановлення газобалонного обладнання 4 покоління на Dodge Nitro.

Весь процес установки ГБО 4 покоління на автомобіль Dodge Nitro зайняло всього один день.

Комплектація ГБО 4 покоління для Dodge Nitro

Виходячи з особливостей двигуна і вподобань автовласника, поставили комплектацію польського виробника Stag.

Детальну комплектацію і ціну на ГБО 4 покоління Ви можете подивитися на сторінці: ціни на установку ГБО 4 покоління.

За бажанням автовласника рідше заїжджати на заправлення для заправки газом, був змонтований тороїдальний балон великого обсягу на 72 літри під кузовом.

Заправний пристрій зручно винесено в бампері, це забезпечить простий і комфортний спосіб для заправки автомобіля газом на АЗС.

Завершальний етап переобладнання автомобіля - це тонка кваліфікована процедура по налаштуванню всього встановленого обладнання. Важливість даної настройки полягає в тому, що від регулювання буде залежати вся подальша робота газобалонного обладнання і витрата палива.

На всі переобладнані автомобілі на газ в нашій компанії ГБО Сервіс, ми видаємо документи для реєстрації ГБО в МРЕВ і надаємо гарантію 3 роки без обмеження пробігу.

Якщо Ви твердо маєте намір встановити газ на свій автомобіль, тоді ласкаво просимо до нас на установку ГБО в Києві.

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують і підберуть оптимальну комплектацію для Вашого автомобіля, а також записатися на переобладнання можна за телефонами: (096) 165-72-72, (093) 021-72-72.

Інші роботи по установці ГБО на DODGE
Інші роботи по установці ГБО на різні авто
Встановлене ГБОSTAG
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.