Вимкнути

Встановлення ГБО на Hyundai Santa Fe 2.4

Hyundai Santa Fe 2.4

Установка ГБО 4 покоління на Нyundai Santa Fe 2.4 - 2016

Встановлена ​​комплектація на автомобіль:

Редуктор: Palacar на 220 к.с.

Блок управління: Stag QBox Plus.

Форсунки: Hana

Балон: тороидальний на 54 літра.

Установка газу на авто Нyundai Santa Fe 2.4 в Києві

З моменту переобладнання автомобіля на газ пересування стає не тільки комфортним, але і економічним, особливо якщо газобалонне обладнання на Нyundai Santa Fe 2.4 встановлювалося на профільній компанії ГБО Сервіс. Ми кваліфіковано і якісно надаємо послуги з установки, настройки і обслуговування газобалонного обладнання.

Переобладнайте свій автомобіль на газ і він буде Вас радувати ще більше, а заправлятися на автогазових заправках стане в два рази приємніше, адже ціна на газ майже в два рази менше бензину.

Наші ціни на установку ГБО 4 покоління доступні для всіх автовласників, докладніше з цінами можна ознайомитися на сторінці: ціни на переобладнання автомобілів на газ.

На всі переобладнані автомобілі на газ ми надаємо гарантію 3 роки без обмеження пробігу і офіційні документи для реєстрації газового обладнання в МРЕО.

Якщо Ви вирішили переобладнати свій автомобіль на газ, тоді ласкаво просимо до нас на ГБО Сервіс в Києві, телефонуйте і записуйтесь на переобладнання. Якщо у Вас виникли будь-які питання по установці ГБО, задавайте їх нашим фахівцям і Вам детально відповідять на всі Ваші питання по комплектації та переобладнанню автомобіля на газ.

Телефони для консультації і запису на установку ГБО: (096) 165-72-72, (093) 021-72-72.

Інші роботи по установці ГБО на HYUNDAI
Інші роботи по установці ГБО на різні авто
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.