Вимкнути

Встановлення ГБО на JEEP Grand Cherokee

JEEP Grand Cherokee

Установка ГБО на JEEP Grand Cherokee

Як відомо, найбільшими перевагами володіє ГБО п'ятого покоління. Його переваги складно оскаржити. Однак практика показує, таке устаткування не стало настільки популярним в Україні. Головною причиною цього є висока вимога до якості палива. Знайти чистий автомобільний газ досить складно, тому система ГБО 5 покоління не прижилася в нашій країні.

Найбільш підходящим для вітчизняного газу є газобалонне обладнання 4-го покоління. Ця система не тільки проста у використанні, але і є максимально економічною. Створюється таке враження, що це обладнання створено спеціально для наших умов. З його переваг можна виділити надійність, легкість налаштування і ремонту. Багато автолюбителів переконалися, ГБО 4 покоління тішить стабільною роботою на паливі низької якості.

Універсальна конструкція кріплення ГБО 4-го покоління дозволяє встановити його практично на будь-який транспортний засіб. Завдяки високій якості складових система здатна радувати своєю справною роботою протягом багатьох років. Також система на виході показує стабільний тиск. Це забезпечує хорошу роботу двигуна, динамічний розгін і мінімальні витрати палива.

Саме тому і було вибрано газобалонне обладнання 4 покоління для установки його на автомобіль позашляховик JEEP Grand Cherokee.

Комплектація встановленого ГБО 4 покоління на JEEP Grand Cherokee:

Блок управління: Stag Q-Max Basic

Редуктор: Palacar TURBO KR-4/2 (до 220 к.с.)

Швидкісні форсунки: Valtek

Циліндричний балон: на 60 літрів.

Актуальну вартість установки ГБО 4 покоління можна подивитися на сторінці: ціни на установку ГБО.

Інші роботи по установці ГБО на JEEP
Інші роботи по установці ГБО на різні авто
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.