Вимкнути

Встановлення ГБО на Mitsubishi Outlander

 Mitsubishi Outlander

Установка ГБО на MITSUBISHI Outlander

Встановлення газу на автомобіль MITSUBISHI Outlander - це альтернативний спосіб заправлятися паливом в два рази дешевше, а при сьогоднішніх цінах на бензин, переобладнання автомобіля на газ відмінно вирішує це питання.

Комплектацію газового обладнання 4 покоління за бажанням автовласника підібрали оптимальну, чим зберегли динаміку і всю потужність двигуна.

MITSUBISHI Outlander - автовиробники оснастили двигуном на 2.4 літра. При міському режимі на 100 км. автомобіль витрачає 9,8 літрів бензину, в заміському режимі 6.5 літра.

Незважаючи на середній показник витрати бензину, встановивши на автомобіль газове обладнання, вдалося знизити грошові витрати на 45% заправляючись на АЗС газом пробігаючи таку ж відстань.

Комплектація ГБО 4 покоління для MITSUBISHI Outlander 2.4

За бажанням автовласника рідше заїжджати на заправки і заправлятися, балон підібрали тороїдальний на 72 літра, який встановили під кузов.

Заправний пристрій, за допомогою якого заправляється балон газом, змонтували поруч біля тороїдального балона під кузовом автомобіля.

На переобладнаний автомобіль надали документи для реєстрації ГБО в МРЕВ, а також наша компанія, ГБО Сервіс, надали 5-ти річну гарантію без обмеження пробігу.

Детальну і повну комплектацію газобалонного обладнання 4 покоління можна подивитися на сторінці: ціни на установку ГБО.

Якщо Ви також хочете переобладнати свій автомобіль на газ, тоді записуйтесь на установку ГБО і ласкаво просимо до нас на СТО в Києві.

Якщо у Вас залишилися питання, телефонуйте нашим фахівцям, Вас детально проконсультують та індивідуально підберуть комплектацію, яка підходить під Ваш автомобіль, а також дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Записатися на установку ГБО можна за телефонами: (096) 165-72-72, (093) 021-72-72.

Інші роботи по установці ГБО на MITSUBISHI
Інші роботи по установці ГБО на різні авто
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.