Вимкнути

Встановлення ГБО на Volkswagen Polo 1.6

Volkswagen Polo 1.6

Автомобіль Volkswagen Polo можна назвати середньо економічний по витраті палива, з 4-х циліндровим двигуном на 1.6 літра. За заявленим технічним характеристикам автомобіль Volkswagen Polo в міському режимі вживає 8,7 літра бензину, а в заміському витрата складає 5,1 літра на 100 км.

Встановивши газ на автомобіль Volkswagen Polo, грошові витрати на заправку палива скоротилися на 45%, при тому ж пробігу що і раніше, завдяки переобладнанню даного автомобіля на газове обладнання.

ГБО 4 покоління було встановлено на 4-х циліндровий двигун найоптимальніше і недороге за вартістю, автовласник тепер заправляється газом на АЗС за більш вигідними цінами.

Представлений на фото автомобіль був переобладнаний на газове обладнання 4 покоління на одному з наших СТО в Києві. Якщо Ви хочете переобладнати і свій автомобіль на газ і почати заправляться на АЗС за нижчими цінами, тоді ласкаво просимо до нас на установку ГБО в Києві.

Ціни на встановлення газового обладнання 4 покоління Ви можете подивитися в розділі: Ціни на ГБО 4 покоління.

Вам потрібна консультація по підбору комплектації ГБО для вашого автомобіля?

Телефонуйте нашим фахівцям, Вас детально проконсультують і дадуть відповідь на всі запитання по установці газового обладнання, а також підберуть індивідуально під Ваш автомобіль якісну комплектацію за оптимальною ціною.

Телефони: (096) 165-72-72, (093) 021-72-72.

Інші роботи по установці ГБО на VOLKSWAGEN
Інші роботи по установці ГБО на різні авто
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.