Вимкнути

Гарантія на встановлене ГБО в мережі СТО «ГБО Сервіс»

Гарантія на ГБО в Києві: пропозиція ГБО Сервіс

Компанія «GBO Service» виконає встановлення ГБО з гарантією 3 роки в Києві. безпрецедентно тривалий термін гарантійних зобов’язань свідчить про високу якість газобалонного обладнання та професійну майстерність спеціалістів технічної станції. Ми, на відміну від «гаражних» СТО, офіційно беремо на себе повноваження безоплатно усувати всі можливі поломки на протязі вказаного періоду.

Правила гарантії на ГБО

Збереження гарантії на газобалонне обладнання можливе за виконання наступних умов:

  • Дотримання термінів проходження планового ТО. Для підтримання системи у працездатному стані потрібно виконувати заміну фільтрів редуктора кожні 10 тис. км пробігу, очищати форсунки та сам редуктор кожні 30-40 тис. км.
  • Діагностичні та профілактичні роботи повинні виконуватись на станціях мережі компанії «GBO Service» або за угодою з установником в сертифікованих сервісних центрах.
  • Звертатись за допомогою при виявленні щонайменших неполадок (зниження потужності, висвячування помилки на приладовій панелі, випадку обмерзання редуктора, збільшення рівню споживання газу).
  • Гарантія на встановлення ГБО забороняє втручатись в газобалонну систему з метою самостійного вирішення проблеми.

Газ на авто с гарантією: рішення від ГБО Сервіс

Мережа технічних станцій компанії «GBO Service» пропонує гарантійне обслуговування ГБО на авто всіх поколінь від 2го до 5-го. Послуга передбачає:

  • Гарантію на комплектуючі. Це означає безперебійну роботу форсунок, редуктора, цілісність балона, відповідну роботу датчиків тиску і температури.
  • Гарантію на електричну систему. Передбачає точність копіювання бензинової карти, відсутність помилок в роботі, оптимізація витрати палива без зменшення потужності.
  • Гарантію безпечної експлуатації. Поняття означає відсутність шкоди для двигуна і високий рівень безпеки при експлуатації (усування ризику самозаймання або вибуху в результаті витоку газу).

Детальніше довідатися за умови гарантійного обслуговування газобалонного обладнання можна зателефонувавши менеджеру організації або завітавши в один із центрів компанії у місті Києві.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.