Вимкнути

Про компанію ГБО Сервіс

GBO Service: мережа сучасних автогазових СТО

СТО GBO Service спеціалізується на встановленні газобалонного обладнання на автомобілі різних марок та року випуску. Майстри технічної станції мають багаторічний досвід роботи і систематично підвищують свою кваліфікацію, що підтверджують дипломи та сертифікати від провідних виробників. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності.

Пропозиція ГБО Сервіс

Компанія GBO Service виконає встановлення та обслуговування ГБО в Києві. Автовласники, довіряючи нам свій транспортний засіб, можуть гарантовано розраховувати на наступні переваги:

  • Краще обладнання з Італії та Польщі від прямого виробника зі 100% офіційною гарантією. Мережа GBO Service в Києві має все необхідне устаткування для гарантійного, післягарантійного та технічного обслуговування (ТО).
  • Сертифіковані спеціалісти. Від кваліфікації майстра безпосередньо залежить якість виконаних робіт, надійність експлуатації авто з газовим обладнанням. Компанія по встановленню ГБО на авто в Києві, за роки своєї роботи на ринку здобула позитивну репутацію серед автовласників столиці.
  • Безкоштовна консультація до та після встановлення газобалонного обладнання. В індивідуальному порядку ми допомагаємо обрати відповідний технічним характеристикам авто комплект ГБО і записуємо на зручну дату установки. Сервісне обслуговування ГБО Сервіс допоможе своєчасно виявити неполадки у роботі системи та відновити працездатність.
  • Оперативність виконання замовлення. Установка займає всього один день. Вам не потрібно надовго відмовлятись від власного авто та поступатись своїми планами. Майстри «ГБО Сервіс» встановлять і налаштують газобалонне обладнання у обрану вам дату.
  • Гнучка система взаєморозрахунків. Обирайте зручний варіант оплати і починайте економити з першого кілометра. Готівковий та безготівковий розрахунок, установка в кредит або у розстрочку. Навіть не маючі всієї необхідної суми, ви можете зараз перевести своє авто на газ та заощаджувати на пальному

Як замовити послугу

Зателефонуйте менеджеру компанії ГБО Сервіс для узгодження дати обслуговування вашого авто. В призначений час спеціалісти перевірять технічний стан транспортного засобу та порекомендують газобалонне обладнання з оптимальними характеристиками. Після встановлення ГБО майстри протестують систему з метою отримання найкращих показників потужності при мінімальному рівні споживання палива.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.