Вимкнути

Встановлення ГБО на будь-який автомобіль

Компанія «ГБО Сервіс» вже майже 10 років на ринку послуг з установки, ремонту та обслуговування газобалонного обладнання в м. Київ. На всю столицю відома наша репутація – найбільш якісні послуги, доступні ціни на встановлення ГБО та чудовий сервіс. Спеціалістам компанії під силу поставити газ на авто будь-якої марки і моделі, адже вони мають колосальний досвід, що вимірюється більш ніж 8 тисячами транспортних засобів з Києва та області.

Надійність, перевірена часом

Впевненість у високій якості робіт з встановлення ГБО стала причиною надання безпрецедентної гарантії – цілих 3 роки надійної служби газової установки на вашому авто. Обладнання буде працювати необмежений пробіг, а у разі необхідності ми пропонуємо сервісне технічне обслуговування впродовж всього терміну експлуатації нашої системи.

Компанія «ГБО Сервіс» пропонує виключно сертифіковане газобалонне обладнання, створене на заводах перевірених виробників зі всього світу. Роки співпраці дозволили звузити коло постачальників ГБО, залишивши тільки надійних партнерів, які не зраджують своїм традиціям поставляти лише якісну продукцію.

Висока якість за доступною ціною

До кожного клієнта фахівці «GBO Service» знайдуть індивідуальний підхід. Газ на авто – це не тільки економія на пальному, а ще й безпека і зручність експлуатації. Майстри допоможуть вам визначитись з типом обладнання (Євро-2, Євро-4),способом його установки в авто (в багажник, на дах та інші варіанти) та проконсультують з питань пожежної безпеки і правильної самостійної експлуатації.

Встановити ГБО на авто в «GBO Service» вигідно, тому що у нас:

  • виключно сертифіковане обладнання;
  • кваліфіковані майстри, які мають міжнародні сертифікати;
  • значний досвід встановлення газобалонного обладнання: більш ніж дев’ять років;
  • доступні ціни;
  • гарантія три роки;
  • наші майстри модернізували більш ніж 8000 машин;
  • комплектуючі завжди в наявності;

Якщо ви хочете переобладнати авто на газ, залиште заявку на сайті. При виникненні питань, стосовно встановлення ГБО в Києві, ви можете їх задати по вищевказаному номеру. Телефонуйте, будь-яку роботу ми виконаємо швидко і якісно!

Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.