Вимкнути

Перевіренні часом виробники газобалонного обладнання

LANDI RENZO
ATIKER
TOMASETTO
KME
ALEX
STAG

 

 

 

 

 

 

Пропозиція «GBO Service» - це високоякісне газобалонне обладнання для авто, що працюють на бензині. Рішення включає в себе установки, призначені для різних типів транспортних засобів - від моделей середнього та вище класів до автофургонів. Незалежно від віку автівки, ми знайдемо оптимальний варіант. Майстри ГБО Сервіс допоможуть встановити ГБО світових брендів в Києві за доступною ціною. Представлене в каталозі газобалонне обладнання спеціально адаптоване до індивідуальних параметрів автомобіля, завдяки чому відповідає суворим якісним і технічним вимогам. Це також гарантія довгострокової надійності і задоволеності роботою машини.

Рекомендовані бренди ГБО

В своїй роботі, компанія «ГБО Сервіс» використовує відомі світові бренди ГБО:

  • Atiker. Турецький виробник пропонує покупцям і користувачам нових автомобілів не купувати дорогий бензин, а продуктивно використовувати ефективні рішення в області автогазобудування. Сучасні технічні методи, що пропонує турецький виробник якісного ГБО гарантує високу якість їзди при найменших затратах на придбання пального.
  • Tomasetto. Італійські виробники ГБО створили лінію надійних, високоякісних установок. Вони пропонують рішення для автомобілів середнього і вищого класу, з 2, 3 і 4 циліндрами з багатоточковим уприскуванням з наддувом (турбонаддувом) і без, потужністю від 20 до 250 к.с. Лінійка продуктів Tomasetto – це група товарів, технічний рівень яких задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів.
  • ALEX. ГБО виробляється на заводах з більш ніж двадцятирічною традицією у виробництві резервуарів під тиском для автомобільної промисловості. Бренди газобалонного обладнання від корпорації Алекс Sр z о.о. відповідають усім вимогам національних і європейських стандартів, і підтвердження їх якості є, серед іншого, сертифікована система якості ISO 9001. Ці системи рекомендуються виробниками транспортних засобів.
  • STAG. Гарантія високої якості за хорошою ціною, що пропонують польські виробники комплектів ГБО. Вузли вирізняються надійністю у експлуатації і правильністю роботи газової системи на протязі довгого часу.

На тех. станціях GBO Service працюють сертифіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. Монтаж ГБО здійснюється за методиками, що встановлюють виробники газобалонного обладнання. Зателефонуйте і ми допоможемо вибрати систему відповідно до технічних параметрів вашого авто та побажань щодо ціни та конструктивних властивостей.

НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.