Встановлення ГБО ATIKER (Атікер)

Встановлення ГБО Atiker в Києві пропонує компанія GBO Service. Ми гарантуємо найкраще співвідношення доступної ціни та високої якості продукції турецького бренда Atiker. Він входить в трійку світових лідерів-виробників ГБО. Газобалонне обладнання Atiker постачається більш як в 50 країн світу.

Особливості ГБО Атікер

Воно відповідає всім потребам українського споживача. Обладнання має Європейський сертифікат ECE R67-01. Його головними перевагами є:

  • Надійність. Для виготовлення газобалонного обладнання використовується сталь LPG Tube Steel, яка виробляється найбільшою у країні металургійною групою Erdemir (Туреччина). Ризик протікання газових балонів повністю виключено завдяки використанню високоякісної кованої сталі. Відповідність нормам безпеки контролюється на кожному виробничому етапі.
  • Надання гарантії виробника на всі комплекти ГБО Атікер. При цьому пробіг транспортного засобу не обмежується. Але, слід прийняти до відома, що при недотриманні термінів технічного обслуговування, вказаних в сервісній книжці, гарантія виробника на виріб не розповсюджується.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики. Відразу після того, як ви встановите ГБО Atiker, значно скоротяться витрати на придбання пального.
  • Забезпечення більш сприятливих умов експлуатації двигуна. Досягаються за рахунок відсутності у газі важких домішок, які часто стають причиною смолистих відкладень у циліндрах двигуна.

Крім того, використовуючи газ на авто Атікер, можна збільшити період між замінами оливи.

Переваги співробітництва з ГБО Сервіс

Звернувшись до нас, ви маєте змогу оцінити переваги нашого сервісу:

  • Висока якість робіт. Сертифіковані спеціалісти ГБО Сервіс досконально володіють навичками роботи з обладнанням ведучих світових брендів. Встановлення ГБО Атікер здійснюється по технічному регламенту виробників.
  • Оперативне виконання замовлень. Для економії часу замовника ми пропонуємо попередній запис.
  • Надання 3-хрічної гарантії на послуги, надані нашими майстрами.
  • Максимально прозора ціна на ГБО. Ознайомитись з нею ви можете в розділі «Ціни на установку ГБО».

Для того, щоб встановити ГБО Атікер або замовити його сервісне обслуговування, телефонуйте нам по телефонам, номери яких є на нашому сайті.

ATIKERВстановлення ГБО Atiker - світовий лідер виробництва ГБО
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.