Встановлення ГБО LANDI RENZO (Ланді Рензо)

Встановлення ГБО Landi Renzo

Комплект ГБО Landi Renzo має сертифікати ISO 9001:2008, E3, E8, E13, E20, R115 00 0070. Всі комплектуючі даного обладнання виробляються в Італії на заводі "A.E. B. alternative fuel electronics". Газобалонне обладнання Ланді Рензо має можливість коректування подачі газу згідно короткостроковим і довгостроковим коригуванням подачі палива автомобіля, що у свою чергу дозволяє двигуну автомобіля працювати в режимах встановлених заводом-виробником по сумішоутворенню.

ГБО Landi Renzo 4 покоління — це вдале конструктивне рішення, в якому враховані всі нюанси по експлуатації газобалонних систем на автомобілях з інжекторами. Перед тим, як потрапити до споживача, всі елементи пристрою проходять ретельну перевірку і багатоступінчасті випробування. Встановити ГБО Ланді Рензо можна в нашому сервісному центрі.

Переваги продукції Ланді Рензо

Хороші характеристики і спрощена схема підключення ГБО до штатної системи автомобіля, зрозуміла настройка і регулювання, вигідно відрізняють ГБО Ланді Рензо від конкурентів.

Користувачі продукції Ланді Рензо вже переконалися в її якості. Купуючи таку апаратуру не доводиться переплачувати за бренд, як наприклад, при установці ГБО brc. Ціна цілком доступна, а комплекти ГБО Ланді Рензо служить дуже довго, не вимагаючи ремонту. Велика увага приділена надійності кріплень і з'єднань елементів, так як від цього залежить безпека обслуговування, особливо це стосується метанових установок.

Гідність редукторів Landi Renzo в його здатності оперативного реагування на найменші відхилення в показниках силової установки. Він здатний підтримувати постійний рівень тиску в двигуні при різних режимних параметрах двигуна. Редуктор Landi Renzo виконує 3 фази по зниженню тиску газу. Оснащений системами безпеки-механічною та електронною.

Як ми встановлюється обладнання в компанії  GBO Service

  1. Ставимо в зручному місці заправний пристрій.
  2. Розміщуємо тороїдальний або циліндричний балон на вибір клієнта.
  3. Естетично встановлюємо кнопку перемикача палива
  4. Встановлюємо сучасний і бездоганний електронний блок управління
  5. Коректно розміщуємо редуктор-випарник
  6. Встановлюємо ремонтно-придатні форсунки
  7. Монтуємо незалежний датчик розрідження, тиску і температури (МАР-сенсор).

З питаннями, які пов'язані зі встановленням газу на авто Landi Renzo звертайтесь до наших спеціалістів. Встановлення ГБО Landi Renzo в Києві виконує наша компанія ГБО Сервіс.

LANDI RENZOГБО Landi Renzo - це газобалонне обладнання нового рівня, яке визнали у всьому світі!
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.