Встановлення ГБО STAG (Стаг)

ГБО Stag в Києві з гарантією

Довіривши встановлення ГБО Stag в Києві фахівцям мережі автогазових технічних станцій компанії «GBO Service» автовласник гарантовано може розраховувати на наступні переваги:

  • 100% оригінальні комплектуючі безпосередньо від виробника;
  • довгострокова гарантія на встановленні деталі та роботу;
  • оперативність переобладнання авто;
  • зручні умови співпраці та оплати.

Газобалонне обладнання Стаг – вибір вимогливих автовласників

Комплекти ГБО Стаг - це більш ніж 200 товарів для газобалонного обладнання. Лінійка продуктів включає в себе емулятори, покажчики рівня палива, перемикачі, редуктори, газові резервуари, варіатори, сканери OBD для діагностики і контролери електронних блоків управління.

Зупинити свій вибір та встановити ГБО Стаг на своєму авто варто зі слідуючих причин:

  • Якість за доступну ціну. Вартість переобладнання авто на газ Stag вирізняється своєю конкурентоспроможністю. При тому, вся продукція відповідає європейським нормам, що підтверджено сертифікатом ЕС.
  • Широкий асортимент. Автомайстри знайдуть в каталозі польського виробника всі необхідні комплектуючі для створення надійної та економічної в експлуатації системи газобалонного обладнання Стаг. Складові обираються виходячи з індивідуальних характеристик автомобіля, що дає змогу створювати систему з максимальним рівнем потужності при мінімальному рівні споживання пального.
  • Офіційні гарантії від виробника. ГБО Stag експортується в Україну та багато інших країн світу з Польщі. Великий попит на продукцію сприяв появі в країні офіційних сервісних центрів де ви можете за гарантією полагодити неполадки газобалонного обладнання, навіть знаходячись поза межами Києва.

Встановити комплект ГБО Stag – ГБО Сервіс

Компанія «ГБО Сервіс» переобладнає ваше авто на газ за допомогою комплектуючих Стаг. Гарантія поширюється на все газобалонне обладнання до 3х років. Перше ТО абсолютно безкоштовно. Ми зобов'язуємося обслуговувати Ваш автомобіль на протязі всього гарантійного та після гарантійного періоду за найвищими стандартами якості.

Зателефонуйте менеджеру нашої компанії аби призначити зручний для вас час. Всі роботи, включаючи діагностику виконуються за 1 робочий день.

STAGВстановлення ГБО Stag - це ідеальне рішення для автовласників, які цінують надійне і якісне обладнання за прийнятною ціною.
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.