Встановленя ГБО Tomasetto (томасетто)

ГБО Tomasetto в Києві – вигідна пропозиція GBO Service

Компанія «GBO Service» пропонує автовласникам замовити встановлення ГБО Tomasetto в Києві за доступною ціною. В своїй роботі ми використовуємо оригінальне газобалонне обладнання на яке поширюється офіційна гарантія виробника. В наявності системи для автомобілів 2 - 5-го поколінь.

Tomasetto – вибір українських автовласників

Італійська компанія «Tomasetto Achille Spa» більше 25 років спеціалізується на розробці та виробництві складових для автомобільних газових систем. Продукція корпорації експортується в багато країн світу. Автомайстри та водії цінують ГБО Tomasetto за:

  • високу якість;
  • низькі показники споживання газу;
  • простоту у монтажу та обслуговуванні;
  • продуктивність та надійність в роботі, навіть в зимових умовах при морозах вище -20С;
  • вигідне співвідношення ціна-якість.

Повні, готові комплекти ГБО Томасетто не випускає. Автомайстри індивідуально підбирають комплектуючі для переобладнання на газ авто с урахуванням експлуатаційних характеристик транспортного засобу. В каталозі виробника у широкому асортименті представлені газові редуктори-випарники для двигунів з різноманітною потужністю, електроклапани газу і бензину, мультиклапана, форсунки, а також ряд інших комплектуючих і аксесуарів для ГБО. Легкі і міцні корпуса, посилена конструкція елементів, здатність продуктивно працювати при заправці неякісним газом - все це вдало виділяє газобалонне обладнання Tomasetto серед конкурентів. Це надійна інвестиція в своє авто.

GBO Service рекомендує: газ на авто Томасетто

ГБО Томасетто, фахівці мережі автогазостанцій «ГБО Сервіс» встановлюють майже щодня. Майстри – сертифіковані спеціалісти, що пройшли навчання і дотримуються в своїй роботі рекомендацій італійського виробника.

Сучасна матеріально-технічна база підприємства дозволяє проводити роботи по переобладнанню авто з бензину на газ з високою точністю та в максимально стиснені строки. Власнику автівки не треба чекати на необхідний комплект ГБО Tomasetto декілька тижнів. Всі необхідні комплектуючі знаходяться на складах компанії. Вам лишень потрібно зв’язатись з менеджером нашої компаній, щоб визначити зручний час аби встановити ГБО Томасетто.

TOMASETTOTomasetto Achille Spa - це лідер на ринку по виробництву якісних компонентів для пропанових і метанових компонентів газобалонного обладнання (ГБО).
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.