Вимкнути

Встановлення ГБО 2 покоління в Києві

ГБО на авто 2 покоління за доступною ціною– ГБО Сервіс

Компанія «GBO Service» оперативно, якісно та за конкурентною ціною виконає встановлення ГБО2 в Києві. Надаючи перевагу співпраці з нашою автомайстернею клієнт гарантовано може розраховувати на наступні переваги:

  • газобалонне обладнання 2 покоління від перевірених часом виробників з Польщі та Італії;
  • сучасна матеріально-технічна база, що включає все необхідне обладнання – від інструменту до діагностичних стендів;
  • досвідчена команда, що складається з сертифікованих майстрів;
  • довгострокова гарантія.

Газобалонне обладнання 2 покоління: особливості системи

ГБО на авто 2-го покоління призначене для двигунів, оснащених одно- або багатоточковим уприскуванням бензину, каталітичним нейтралізатором і лямбда-зондом. Газоподібні енергетичні системи можуть бути успішно використані в автомобілях з карбюраторними та інжекторними двигунами. Для отримання необхідних експлуатаційних характеристик необхідно індивідуально вибрати відповідні параметри роботи обладнання.

Рідкий газ на авто 2 покоління з резервуара, проходить через багаторівневий клапан в редуктор випарника. Потім, щоб дістатися до змішувача, він минає регулятор дози пального. Кількість газу, який подається в вузол, регулюється на основі показників датчиків, розташованих на двигуні, а також електроніка визначає склад газоповітряної суміші. Об’єм , що утворюється в змішувачі, потім надходить у впускний колектор, з якого через всмоктувальні клапани потрапляє в циліндри.

ГБО 2 покоління в Києві, що пропонує встановити компанія «ГБО Сервіс» - це пристрої, які мають самоналагоджувальну, програмовану систему контролю кількості газу з вбудованим перемикачем. Газобалонне обладнання працює з датчиками температури, положення дросельної заслінки (TPS),оборотів і лямбда-зонд. Воно має можливість відключати бензинові форсунки і функції самодіагностики, що важливо для автомобілів, оснащених бортовою діагностичною системою EOBD (European On Board Dignostic).

Чому варто встановити ГБО 2 покоління

Встановлення ГБО 2 - правильне рішення, воно швидко окупиться і дозволить щомісяця отримувати значну економію. Чим більше кілометрів проходе ваше авто, тим швидше повертаються інвестиції в газову систему і тим більше ви заощаджуєте на пальному.

Спеціалісти «GBO Service» допоможуть перевести авто на газ 2-го покоління в найкоротший термін. Майстри порекомендують оптимальне за показниками продуктивності рішення.

Ми чекаємо на ваш дзвінок. Менеджер підприємства допоможе обрати зручний для вас час аби поставити ГБО 2 на авто.

Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.