Вимкнути

Встановлення ГБО 2 покоління на карбюратор

Встановлення ГБО 2-го покоління на карбюратор – ГБО Сервіс в Києві

Суміш пропану і зрідженого метану в якості палива в своїх транспортних засобах в Україні використовують більше 300 тис. автовласників. Це не дивно: газ набагато дешевше бензину, а газобалонне обладнання може бути змонтоване майже на будь-якої моделі автомобіля. Компанія «GBO Service» пропонує власникам авто 1-го та 2-го покоління замовити послугу - встановлення ГБО 2 на карбюратор в Києві. Звернувшись до нас клієнти гарантовано можуть розраховувати на наступні переваги:

  • Підбір оптимального рішення для кожного окремого авто. Перед тим як встановити ГБО на карбюратор потрібно провести ретельний технічний огляд автомобіля. Спеціаліст за допомогою спеціальних діагностувальних стендів перевірить стан систем запалювання, впуску, а також тиск стиснення. Всі недоліки, які можуть завадити ефективно користуватись газовим пальним усуваються на місці.
  • ГБО 2 покоління на карбюратор від перевірених світових брендів. Компанія «ГБО Сервіс» працює з 2009р. За минулий час ми протестували різноманітні моделі газобалонного обладнання и вибрали в розрізі надійність – якість – ціна найкращі рішення. Ми допоможемо автовласнику вибрати та встановити комплект ГБО 2 на карбюратор.
  • Зручні умови співпраці. Встановлення ГБО 2 покоління на карбюратор відбувається в заздалегідь узгоджені час та строки. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє проводити переобладнання за мінімальний час.
  • Конкурентні ціни на ГБО 2 на карбюратор. Вартість встановлення ГБО 2 покоління на карбюратор відрізняється своєю доступністю. В середньому, витрати на придбання та установку обладнання окуповуються за 25-30 тис. км. пробігу.

Особливості ГБО на карбюратор

ГБО 2 покоління на карбюратор - найстаріші газові установки, але вони добре підходять для карбюраторних двигунів. Конструкція обладнання відрізняється простотою – після випаровування суміш всмоктується безпосередньо в змішувач і направляється в камеру згоряння, а паливо вибирається за допомогою ручного перемикача. Водій вручну обирає паливо на якому він буде їхати - на бензині або газу. ГБО 2 фактично являє собою модифіковану установку першого покоління, яка додатково оснащена системою контролю кількості газової суміші, яка працює з лямбда-зондом і відповідає за зміну кількості палива, що протікає між редуктором-випарником і змішувачем.

Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.