Вимкнути

Встановлення ГБО 4 покоління в Києві

Встановлення ГБО 4 покоління від мережі автогазових СТО - GBO Service

ГБО 4 покоління – це високотехнологічне, сучасне обладнання, яке відповідає всім міжнародним нормам по безпеці та економічності. Газобалонне обладнання 4 покоління також має мінімальний рівень викидів в атмосферу шкідливих продуктів згоряння палива при роботі двигуна.

Компанія ГБО Сервіс пропонує всім зацікавленим фізичним особам та організаціям різних форм власності встановлення ГБО 4 в Києві по низьким цінам. Ми маємо можливість поставити ГБО 4 на автомобілі різних марок і моделей, які обладнані двигунами з інжекторною системою упорскування пального. Ми готові перевести авто на газ 4-го покоління і запропонувати обладнання для двигунів з 4, 6, або 8 циліндрами.

Автомобіль, на якому встановлено таке обладнання, не втрачає своїх експлуатаційних характеристик та потужність двигуна. Завдяки наявності електронного блоку управління, при роботі двигуна відбувається автоматичний перехід з бензину на газ в разі нагріву редуктора. Всі настройки та калібрування виконується нашими майстрами з використанням спеціальних комп’ютерних програм.

Що входить у вартість ГБО на авто 4-го покоління

Щоб встановити ГБО 4 покоління кожен замовник повинен заплатити за обладнання, а також за встановлення. В перелік робот та обладнання входить:

  • встановлення ГБО 4 на ваш автомобіль;
  • регулювання та калібрування обладнання;
  • система впорскування (підбирається індивідуально в залежності від марки та моделі авто);
  • редуктор 4 покоління (індивідуальний підбір);
  • форсунки для впорскування газу (індивідуальний підбір);
  • паливні магістралі (полімерні та мідні);
  • мультиклапан (індивідуальний підбір);
  • балон для газу (індивідуальний підбір).

У вартість комплекту ГБО 4 також входить набір необхідних документів для реєстрації в МРЕВ.

Ознайомитися більш детально з цінами на встановлення газового  обладнання на автомобіль в компанії GBO Service, ви зможете на відповідних сторінках сайту.

Для отримання додаткових консультацій по питанням, як встановити газ на авто 4 покоління, телефонуйте нашим менеджерам, або надсилайте свої питання по електронній пошті.

Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.