Вимкнути

Комплект італійського ГБО Landi Renzo Omegas 4.0 з підключенням по OBD

Landi Renzo Omegas 4.0 OBD
Landi Renzo Omegas 4.0 OBDLANDI RENZO
Ціна 690 € з установкою
Якісне втановлення
Якісне втановлення

Якісне встановлення ГБО

Офіційні документи

Офіційні документи для реєстрації ГБО в МРЕВ

Гарантія
Гарантія

Гарантія 3 роки без обмеження пробігу

Балон на вибір
Балон на вибір

Індивідуальний підбір балона

Кредит

На підставі досвіду експлуатації газового обладнання, для 4 циліндрових моторів оптимально підходить встановлення комплекту ГБО 4 Landi Renzo Omegas 4.0 OBD. Недарма всі відомі авто концерни вирішують встановити комплект ГБО 4 покоління на 4 циліндра Landi Renzo Omegas 4.0 OBD безпосередньо на складальних конвеєрах, спочатку плануючи машини на альтернативному паливі.

ГБО Landi Renzo Omegas 4.0 OBD відноситься до числа останніх розробок італійського концерну. Система підтримує підключення до діагностичного інтерфейсу автомобіля OBD II. Корпус виробу металевий, вологонепроникний, він надійно захищає плату і процесор ЕБУ. Наявність OBD корекції розширює комфортність використання ГБО і його функціональні можливості. Якщо встановити комплект ГБО Landi Renzo Omegas 4.0 OBD з форсунками Landirenzo AEB, то алгоритм керування подачі паливної суміші і розрахунок часу уприскування базуються на поліпшеному програмному забезпеченні, завдяки чому параметри підбираються з урахуванням умов роботи ДВС. Зміна типів пального (газ-бензин) здійснюється непомітно для водія. Блок управління дозволяє вчасно діагностувати проблеми, що вберігає власника від неприємностей. Встановити таке обладнання ви можете в нашому сервісному центрі ГБО Сервіс.

Блок керування

Блок LANDIRENZO OMEGAS являється основним вузлом, який відповідає за всю роботу газового обладнання. Він управляє подачею газового палива, а зокрема виконує розрахунок тривалості упорскування газу, базуються на програмному забезпеченні з відправною фізичною моделлю, здатною визначати оптимальні значення системи при будь-яких умовах роботи двигуна. Дані щодо кількості обертів мотору, тиску і температури газу, а також температури води, використовуються для фізичного перерахунку часу вприскування газу газовими форсунками. Датчик температури води, встановлений перед редуктором, подає сигнал, який використовується для визначення моменту переходу з бензину на газ після пуску двигуна, що також залежить від часу, що пройшов після запуску і числа обертів. Крім цього, система включає в себе стратегії по виявленню несправностей і передбачає автоматичний перехід на бензин в разі поломки. Блок управління призначений для використання на двигунах з 4 циліндрами. Корпус виконаний з високоякісного металевого сплаву з герметичними водонепроникними роз'ємами.

Замовити встановлення ГБО 4 покоління Landi Renzo Omegas 4.0 OBD в Києві можна в нашій компанії GBO Service. По всім питанням звертайтесь до наших спеціалістів.

У комплект Встановлення ГБО Landi Renzo Omegas 4.0 з підключенням по OBD входить:
Блок керування
Блок керування

Landirenzo Omegas 4.0

Форсунки
Форсунки

Landirenzo AEB

Редуктор
Редуктор

Landirenzo Li-10 (до 220 к.с.)

Мультиклапан
Мультиклапан

Tomasetto з клапаном

Балон
Балон

Тороїдальний на 42 літра.

Циліндричний на 50 літрів.

ВЗУ
ВЗУ

Бампер / Під бампер

Фото по установці ГБО Landi Renzo Omegas 4.0 OBD
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.