Вимкнути

Комплектація ГБО 5 покоління підбирається індивідуально під авто

ГБО 5 покоління
ГБО 5 покоління
Ціна 830 € з установкою
Якісне втановлення
Якісне втановлення

Якісне встановлення ГБО

Офіційні документи

Офіційні документи для реєстрації ГБО в МРЕВ

Підбір усіх деталей

Індивідуальний підбір комплектації під авто

Гарантія
Гарантія

Гарантія 3 роки!

Кредит

Встановлення комплекту ГБО 5 (п'ятого рівня)

Газобалонне обладнання 5-го покоління призначене для встановлення для автомобілів з безпосереднім уприскуванням паливної суміші.

Після встановлення комплекту ГБО 5 в ГБО Сервіс, воно не потребує додаткового охолодження під час експлуатації. За відсутності редуктора паливо подається в систему вприскування з паливного насоса, що знаходиться в балоні. Через це також немає потреби в обігріві редуктора. У ГБО 4 обігрівати його потрібно в обов'язковому порядку, там він нагрівався під температурою гарячого антифризу. У цьому полягає перевага ГБО-5, яке вимагає обслуговування набагато рідше порівняно з 4 ГБО. В 5-му поколінні газобалонного обладнання також немає редуктора і фільтра очищення – згоряння всіх домішок відбувається всередині двигуна. Найбільшою перевагою ГБО-5 є рівна потужність двигуна на газу і бензині в силу того, що пропаново-бутанова суміш не з'єднується з повітрям, а подається в чистому вигляді.

Принцип роботи ГБО 5-го покоління заснований на дозованому впорскуванні рідкого газу, він не переводиться в газоподібний стан як у четвертому поколінні ГБО, а залишається рідким на всіх етапах: від закачування в балон до надходження в камеру згорання двигуна.

Переваги ГБО 5-го покоління над системами 4-го покоління

  • Відсутність необхідності підключати ГБО до штатної системи охолодження стає можливим завдяки відмові від використання редуктора (відповідно і нагрівати газ більше не потрібно). За надходження газу в форсунки відповідає насос, який встановлюється всередині газового балона.
  • Газовий насос забезпечує оптимальний тиск газу у всіх режимах роботи двигуна (в четвертому поколінні газовий насос відсутній).
  • Вдається підтримувати потужність двигуна на рівні його бензинових аналогів (це також стосується принципу дії і точності).
  • Є можливість врізки газових форсунок безпосередньо у впускний колектор.
  • Перехід з бензину на газ відбувається протягом двох хвилин, навіть в холодну пору року.
  • Характеристики потужності двигуна можуть бути вище, завдяки випаровуванню газу.
  • Паливні магістралі виконані з армованого пластика.
  • Встановити комплект ГБО 5 покоління на авто можна з найскладнішими силовими агрегатами

Встановлення ГБО 5 покоління в Києві на авто різних марок проводиться в компанії GBO Service. Наші досвідчені майстри проводять індивідуальний підбір комплектації ГБО під авто.

По всім питанням, які стосуються встановлення та ремонту ГБО звертайте до наших спеціалістів.

Фото по установці ГБО ГБО 5 покоління
Київ - Троєщина

вулиця Радунська 3

Встановлення ГБО
НАШ БЛОГ

Корисні поради по установці ГБО. Актуальні статті про газове обладнання, його види та експлуатацію.